Iskolánk augusztus végén 18. alkalommal rendezte meg a kilencedik évfolyamosoknak a gólyatábort. Az esemény helyszínéül hagyományosan az iskola budafoki tangazdasága szolgált. A tábor elsődleges célja a jó hangulatú ismerkedés volt: egymással, leendő tanárokkal, az iskola szellemiségével és Budafokkal. Ezt segítették az ismerkedési játékok, vetélkedők, a tangiban rendezett akadályverseny és sportdélután, a budafoki pinceséta, egy szakmai délelőtt (próbaszürettel, mustfokolással, (pinceműveletekkel), egy projektfeladat bemutatása, karaokee, a látogatás a Törley pincészetben, ízfelismerő- és gyümölcslé-bírálat. 

Az ínyencek igényeit pedig a kemencés lángos sütés és egy bográcsos bolognai elégítette ki. Köszönjük minden segítőnek a részvételt, és kívánunk sok erőt, lendületet a tanévkezdéshez!

CÍMERÜNK


ISKOLÁNKRÓL

ÁLLÁSHIRDETÉSEK

LEGUTÓBBI ESEMÉNYEK

Nincsenek események

FENNTARTÓNK


FACEBOOK OLDALUNK

ELÉRHETŐSÉGEINK

Soós István Borászati és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola

OM azonosító: 035408

Cím:
1221 Budapest, Kossuth Lajos u. 83.

Telefonszámaink:
Titkárság: +36 (1) 426-5384 (Telefon / Fax) Titkárság mobil: +36 (30) 336-8752
Tanári szoba: +36 (1) 426-5385 Gazdasági Hivatal mobil: +36 (30) 330-1103
Tangazdaság: +36 (1) 424-0145 (Telefon / Fax)

e-mail:
iroda@soos-bp.sulinet.hu
titkarsag@borasziskola.hu

 

KRÉTA NAPLÓ