Iskolánk három osztálya december 7-én tartotta szalagtűző ünnepségét a Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központban. A hagyományos koccintás után a végzősök osztályvideókban tárták elénk olykor vicces, máskor szívszorongató közös emlékeiket és élményeiket.

 

 

 

 

 

 
A borász technikusok egy dalfeldolgozással készültek, melyet saját hangszereléssel és szöveggel adtak elő, míg a szakgimnáziumi osztály Coolio Gangsta's Paradise című számára mutatott be egy fergeteges koreográfiát. A korábbi évek gyakorlatához hasonlóan ők és a szakközépiskolások keringő táncával zárult az est műsoros része, mely közös tánccal folyatódott. Gratulálunk az igényes produkciókhoz, és sok sikert kívánunk a vizsgákhoz!

CÍMERÜNK


ISKOLÁNKRÓL

LEGUTÓBBI ESEMÉNYEK

Nincsenek események

FENNTARTÓNK


FACEBOOK OLDALUNK

ELÉRHETŐSÉGEINK

Soós István Borászati és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola

OM azonosító: 035408

Cím:
1221 Budapest, Kossuth Lajos u. 83.

Telefonszámaink:
Titkárság: +36 (1) 426-5384 (Telefon / Fax) Titkárság mobil: +36 (30) 336-8752
Tanári szoba: +36 (1) 426-5385 Gazdasági Hivatal mobil: +36 (30) 330-1103

e-mail:
iroda@soos-bp.sulinet.hu
titkarsag@borasziskola.hu