Idén immár 9. alkalommal rendezte meg iskolánk a Dr. Gazdag László Emlékversenyt. A verseny két részből állt, Tudományos Diák Konferencia és a Borverseny. A TDK-ra idén három pályamű érkezett. Halhattunk előadást kézműves sörkészítésről, villányi vörösbor technológiáról és cider készítésről. A zsűri egybehangzó véleménye szerint nagyon színvonalas előadásokat tartottak a diákok. A legjobb dolgozatot iskolánk tanulói készítették, Kozma Lívia és Szíjj Adrienn. Ők a kézműves sörkészítésről írták munkájukat, felkészítő tanáruk Szöllősy István. Gratulálunk Nekik!

 

 

 

 

A borversenyünkre idén 202 bortételt neveztek. A borokat 5 bizottság értékelte (5 fő bizottságonként) Bakondi Endre elnökletével. Ebben az évben is nagyon sok jó bort kóstolhattak a bírálok. A nevezett borok értékelése során egy nagy arany, 47 arany, 120 ezüst, 31 bronz és három oklevél született. Gratulálunk!

 

Az eredmények ide kattintva tekinthetőek meg.

Köszönjük mindenkinek a részvételt, a kollégák és diákok fáradságos munkáját!"

Jövőre várjuk ismét a jelentkezéseket.

CÍMERÜNK


ISKOLÁNKRÓL

LEGUTÓBBI ESEMÉNYEK

Nincsenek események

FENNTARTÓNK


FACEBOOK OLDALUNK

ELÉRHETŐSÉGEINK

Soós István Borászati és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola

OM azonosító: 035408

Cím:
1221 Budapest, Kossuth Lajos u. 83.

Telefonszámaink:
Titkárság: +36 (1) 426-5384 (Telefon / Fax) Titkárság mobil: +36 (30) 336-8752
Tanári szoba: +36 (1) 426-5385 Gazdasági Hivatal mobil: +36 (30) 330-1103

e-mail:
iroda@soos-bp.sulinet.hu
titkarsag@borasziskola.hu