Vincellér képzés

Kedves Érdeklődők!

 

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünk – a Közép-magyarországi ASzC Soós István Borászati Technikum és Szakképző iskola –, 2023.02.18-i kezdőnappal elindítja tanúsítványt adó, 07214016 programkövetelmény számú 400 órás tanfolyamát.

A programkövetelmény elérhetősége:

https://api.ikk.hu/storage/uploads/files/07214016_vinceller_pkpdf-1639992109309.pdf

A tanfolyamra a felnőttképzés keretei között szervezetten, szombati napokon 09:00-17:00 közötti időszakban kerül sor, a KMASZC Soós I. Borászati Technikum és Szakképző Iskola épületében, budafoki tangazdaságában, és szigetcsépi tanüzemében.

A képzés NSzFH által támogatott, térítésmentes.

A szakmai képzés követelményeinek sikeres teljesítéséről a Felnőttképző tanúsítványt állít ki. A szakképzési törvény előírásai alapján a képzést sikeresen elvégzők akkreditált vizsgaközpont által szervezett képesítő vizsgát tehetnek.

A képzésre való jelentkezés határideje: 2022.12.31.

Jelentkezési lap letöltése innen->

Jelentkezni a fenti oldalon a jelentkezései lap kitöltésével, valamint annak Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

e-mail címre való eljuttatásával lehetséges.

A Vincellér képzés célja, hogy a képzésben résztvevők – megszerzett szakmai ismereteik birtokában –, aktív résztvevői legyenek a szőlőtermesztő üzemben, a szőlőültetvényen folyó szakmai munkának, továbbá képesek legyenek a teljes szőlészeti gyakorlatban alkalmazott szőlőművelés műveléstechnológia (szőlőültetvény telepítése; agrotechnikai és fitotechnikai munkák; a szőlő-növényvédelem; szőlő-ültetvény fenntartási és karbantartási munkák; szőlőfeldolgozás) alkalmazására, végrehajtására.

A képzés célcsoportja:

  • A szőlőművelés iránt érdeklődők
  • Gazdák, szőlőültetvény birtokosok
  • Az új szakmai ismeretek iránt nyitott jelentkezők.

 

Tananyagegységek:

  • Szőlőtermesztés technológiai gyakorlat
  • Laboratóriumi alapmérések gyakorlat
  • Szőlészeti minőségbiztosítás és higiénia gyakorlat
  • Szőlőtermesztési ismeretek
  • Szőlészeti szakmai gépek
  • A szőlő növényvédelme
  • Szőlészeti termelési gyakorlat

 

Várjuk jelentkezésüket!

 

Budapest, 2022.04.08.

CÍMERÜNK


ISKOLÁNKRÓL

Iskolánk képzései

LEGUTÓBBI ESEMÉNYEK

Nincsenek események

KMASZC


FENNTARTÓNK


Együttműködő partnerünk

FACEBOOK OLDALUNK

ELÉRHETŐSÉGEINK

Soós István Borászati Technikum és Szakképző Iskola

OM azonosító: 035269/011

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/006362

Felnőttképzési engedély száma: E/2021/000028

Cím:
1221 Budapest, Kossuth Lajos u. 83.

Telefonszámaink:
Titkárság: +36 (1) 426-5384 (Telefon / Fax) Titkárság mobil: +36 (30) 336-8752
Tanári szoba: +36 (1) 426-5385 Gazdasági Hivatal mobil: +36 (30) 330-1103

e-mail:
titkarsag@borasziskola.hu