Központi írásbeli felvételi

További fontos információk:

Kérjük, hogy az írásbelizők 9:30-ig érkezzenek az iskolába, és keressék meg a számukra kijelölt tantermet. A terembeosztást a bejáratnál a hirdetőtáblán függesztjük ki.

Azonosításhoz hozzanak magukkal diákigazolványt (vagy személyi igazolványt vagy útlevelet). A dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni.

Az írásbeli felvételi vizsgákon használható segédeszközök

- Magyar nyelv: A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható.

- Matematika: A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.

A központi írásbeli két részből áll: egy 45 perces magyar anyanyelvi és egy 45 perces matematika feladatsorból. A két teszt kitöltése között 15 perc szünet lesz.

Az írásbeli vizsga időpontjáról és eredményéről külön értesítést postán nem küldünk!

CÍMERÜNK

ÁLLÁSHIRDETÉSEK

Jelenleg nincs betöltetlen álláshelyünk.