Szavalóverseny

Szavalóverseny

Április 26-án három tanulónk vett részt a XI. Fatimai Szűzanya Magyar Istenes Versek Szavalóversenyen, Soroksáron. Szalai Bence 11. a osztályos tanuló a versenyt támogató Fabók Endre  Alapítvány különdíját kapta. Berecz András 9.a és Bohó Lionel 10. a osztályos tanuló is dicséretet kapott színvonalas teljesítményéért. A diákokat felkészítette és elkísérte Benkő Zsuzsa tanárnő.

 

facebooktwittergoogle_plusmail

Felvettek névsora

Felvettek névsora

A jelentkezőket és iskoláikat levélben értesítettük az eredményekről.
Tájékoztatom, hogy iskolánkban üresen maradt néhány férőhely, ezért 2016. május 2-13. között rendkívüli felvételi eljárást tartunk.
Ha a tanulót felvevő iskola nem indítja a képzést, vagy változtatnának továbbtanulási szándékukon, jelentkezzenek a rendkívüli felvételi eljárásban.

Eredmény letöltése innen

Tovább

facebooktwittergoogle_plusmail