Sportsikerek

Sportsikerek

2016. január 24-én Nagy Viktor 10.a osztályos tanulóval részt vettünk a Budapesti Úszó Diákolimpián, aki 100 m-es hátúszásban 11., a 100 m-es gyorsúszásban 14. helyezést ért el.
2016. január 30-án részt vettünk a Dél-Budapesti Tollaslabda Diákolimpián nyolc tanulóval. Hat tanuló továbbjutott a Budapesti Diákolimpia döntőjére, melyet 2016. február 20-án rendeznek.

Tovább

facebooktwittergoogle_plusmail

Szalagavató ünnepség 2015. december 11.

Szalagavató ünnepség 2015. december 11.

Iskolánk hagyományos szalagtűző ünnepsége 2015. december 11-én került megrendezésre a Klauzál Gábor Művelődési Házban.

 

Beszámoló a rendező osztály szemével

Először vettem részt műsorvezetőként egy ilyen emlékezetes eseményen. Amikor családtagként vagy barátként büszkén néztem a nézőtér soraiból a szalagavató műsorát, nem gondoltam volna, hogy eközben a háttérben mennyi aggodalommal járó szervezés folyik. Ruhacsere, smink, „elfelejtettem a táncot”, és még sorolhatnánk az utolsó pillanatokban jött félelmeket.

Tovább

facebooktwittergoogle_plusmail

Nyílt napok a Soós-ban

Nyílt napok a Soós-ban

Iskolánkban nov. 9-13 között nyílt hetet tartottunk

Az októberi bemutatkozó programunk után, amikor a tangazdasággal ismerkedhettek meg leendő tanulóink, most az iskola épületében láttuk vendégül az érdeklődőket. Megnézhették az épületet, órákat látogathattak, bepillanthattak az iskola életébe.

Tovább

facebooktwittergoogle_plusmail