Oltványkészítés előadás

Mindenkit szeretettel meghívunk a jövőhét csütörtökön tartandó borbemutatóval egybekötött előadásra.

Az előadást Roberto Rizzi tartja az RR Eastvitis képviseletében.
Bemutatja az oltványkészítésüket, a különböző fajták klónjait
és a különleges, ellenálló nemesítésüket.
Az előadás után lehetőség van néhány bor megkóstolására ezekből
a fajtákból illetve klónokból.
Részvételi szándékát kérjük jelezze a:
emailen!
Helyszín: Tangazdaság, 2016.09.29. 16:00

Nyílt nap a Soósban!

Kedves 8. Osztályosok!

Szeretettel várunk benneteket, tanáraitokat, szüleiteket iskolánk bemutatkozására 2016. október 4-én 15 órai kezdettel.

Izgalmas programmal szeretnénk felhívni figyelmeteket iskolánk képzéseire. Bemutatjuk tangazdaságunkat, megismerkedhettek a laboratóriummal, majd a végén helyben sütött lángost kóstolhattok.

Cím: 1221 Budapest, Jósika utca 2-14.

Megközelíthető a 251-es busszal

Jelentkezésedet e-mailben várjuk a titkarsag@borasziskola.hu címre 2016. szeptember 30-ig.

Gólyatábor 2016

Az elmúlt évek gyakorlatához hasonlóan az idén nyáron is szerveztünk az leendő kilencedik évfolyamosoknak gólyatábort, melyhez mind a gólyák, mind tanáraik nagy reményeket fűztek: a két osztályból szinte mindenki részt vett a három napos eseményen. A teljesség igénye nélkül ízelítő a programokból: budafoki pinceséta, ismerkedési játékok, kemencés lángos sütés, szakmai délelőtt (próbaszüret, mustfokolás, pince), sportdélután, bográcsos bolognai, projektfeladat, vetélkedő, karaokee, Törley pincészet, gyümölcslé-bírálat, jiu jitsu bemutató. Megtanultuk a borász indulót, és kölcsönösen bemutatkoztak egymásnak gólyák és tanáraik. Köszönjük minden segítőnek a részvételt, és kívánunk sok erőt, lendületet a tanévkezdéshez!

További képek.