Alapítvány

A Budafoki Borászképzés Fejlesztéséért Alapítvány megköszöni támogatóinak az elmúlt évi 1%-os felajánlásokat, amelyet diákok külföldi szakmai útjára fordítottunk. Kérjük ebben az évben is támogassa szervezetünket adója 1%-ával!

BUBOFA
Minősítése: közhasznú
Számlaszám: 11722003-20128768
IBAN: HU86 1172 2003 2012 8768 0000 0000
Adószám: 18235135-1-43

Az alapítvány célja:

• A középfokú iskolai informatikai-számítástechnikai képzés és alkalmazás tárgyi és technikai feltételeinek javítása, támogatása és fejlesztése.
  • Az iskola nemzetközi kapcsolatainak kiszélesítése, ehhez kapcsolódóan szaknyelvi képzés támogatása.
  • Az alapítvány a megnevezett célokat az alábbi tevékenységekkel valósítja meg:
    • Közreműködik az iskola oktatói és diákjai számára a nemzetközi kapcsolatok létrehozásában és továbbfejlesztésében;
    • Tanulmányutakat szervezhet és finanszírozhat;
    • Fejleszti a két- és többoldalú vendég-oktatói kapcsolatokat;
    • Részt vesz az iskola információs bázisának, médiatárának fejlesztésében;
    • Az iskola oktatástechnikai céljaival összhangban részt vesz ezen eszközök és a hozzájuk tartozó módszerek fejlesztésében;
    • A célok megvalósításához pályázatokat írhat ki;
    • Ösztöndíjakat adományozhat;
    • Elméleti és gyakorlati téren hozzájárul az iskola külső és belső informatikai rendszerkapcsolatainak fejlesztéséhez;
    • Egyéb, a célok megvalósításához szükséges feladatokat lát el.
  • Alapítványunkat támogathatja közvetlen átutalással, tárgyi eszközökkel, szolgáltatással, a kuratórium munkájában való részvétellel. Minden támogatást köszönettel fogadunk.

Bacskay Csaba
a kuratórium alelnöke
BUBOFA
1221 Budapest, Kossuth L.u.83.
bubofa @ bubofa.hu

KÉRJÜK, TÁMOGASD ISKOLÁNKAT!