Állásajánlat végzett hallgatóink számára

A Törley Pezsgőpincészet Kft. keres Budapest, XXII., kerületi munkahelyre BORÁSZ SZAKMUNKÁST

Főbb feladatok, munkák:

  • általános pincei feladatok ellátása
  • borkezelési folyamatok (fejtés, szűrés, derítés) ellátása és ehhez kapcsolódó higiéniai munkák ellátása
  • pezsgőkészítéshez kapcsolódó pincei és gépsori munkavégzés (palack leszedés-felrakás, gépkezelés)
  • tartályos pezsgőkészítéshez kapcsolódó feladatok (szűrés, fejtés, likőrözés)
  • szénsavas üdítőital és koktél készítés (összeállítás, szűrés, édesítés)

Elvárások:

  • minimum borász szakmunkás végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület

  • Fényképpel ellátott önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével az alábbi címre:

Törley Pezsgőpincészet Kft. Személyzeti osztály 1222 Budapest, Háros u. 2-6.

e-mail cím: eva.csullog@torley.hu

kérem a tárgyban megjelölni: borász szakmunkás

torley-pezsgopinceszet-budapest-1-l

Levelezési cím: 1222 Budapest, Háros u. 2-6. •  Postafiók: 1775 Budapest, Pf.: 150
Telefon 424-2500  •  Telefax: 226-0427  •  E-mail: info@torley.hu  •  www.torley.hu

Székhely: 1222 Budapest, Háros u.2-6. Cégjegyzékszám: 01-09-883786

Cégbíróság: Fõvárosi Bíróság