Gólyatábor 2017.

Idén augusztusban 17. alkalommal rendeztük meg a kilencedik évfolyamosoknak a gólyatábort. Az esemény helyszínéül hagyományosan az iskola budafoki tangazdasága szolgált. A tábor elsődleges célja a jó hangulatú ismerkedés volt: egymással, leendő tanárokkal, az iskola szellemiségével és Budafokkal.

20170822_173724

Ezt segítették az ismerkedési játékok, vetélkedők, a tangiban rendezett akadályverseny és sportdélután, a budafoki pinceséta, egy szakmai délelőtt (próbaszürettel, mustfokolással, pinceműveletekkel), egy projektfeladat bemutatása, karaokee, a látogatás a Törley pincészetben, ízfelismerő- és gyümölcslé-bírálat. A gólyák megtanulták a borász indulót, és az idén még táncprodukcióval is bemutatkoztak. Az ínyencek igényeit pedig a kemencés lángos sütés és egy bográcsos bolognai elégítette ki. Köszönjük minden segítőnek a részvételt, és kívánunk sok erőt, lendületet a tanévkezdéshez!