OSZTV döntő 2017. március 13-14.

2017. március 13-án és 14-én iskolánkból 4 tanuló vett részt az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjén, amely a Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Intézetben került megrendezésre.

Már az is dicséretes teljesítmény volt, hogy a döntőbe bejutottak. Az országból 60 élelmiszeripari technikus tanuló írta meg a központi írásbeli feladatlapot, és közülük a legjobb 15 diák vehetett részt ezen a megmérettetésen. A szakdolgozatukat már a döntő előtt megírták, a versenyen ezt prezentációval egybekötve védték meg. A védést a szóbeli felelet (higiénia és minőségbiztosítás) követte, majd a következő napon egy komplex laboratóriumi vizsgálatot kellett elvégezniük. Nagyon büszkék vagyunk továbbjutott tanulóinkra, mert idegen környezetben is szép eredménnyel teljesítették a vizsgafeladatokat.

01

02

Érckövi Márton – 72,30%, ami vizsga alóli felmentést és jeles vizsga eredményt jelent a tanuló számára
Palatinus Bálint Nátán – 68,25%