Vintage MSc képzés

A budafoki Soós István Borászati Szakközépiskola a kezdetek óta, azaz 2008 óta segíti a SZIE (és jogelődjei) nemzetközi oktatási tevékenységét azzal.
hogy szakami gyakorlati helyet (és nagyszerű légkört) biztosít a 3 évente érkező Vintage MSc képzés nemzetközi hallgatóságának, akik így elviszik nemcsak az Egyetem, hanem a Soós István Szakközépiskola jó hírét is szerte a nagyvilágba.

A 2017 őszén készült fotósorozat jól illusztrálja, hogy a 18 fős idei Vintage csoport (franciák, görögök, olaszok, kínaiak, stb.) élvezik a találkozást szakmánk “mindennapjaival”, és a körülmények is mindenben biztosítottak az igényes, számukra kiadott projektfeladatok elvégzéséhez. Jó döntés volt a Vinatge konzorcium részéről az Iskolát befogadni a program “partenaire associée”, azaz társult patrnerei közé, 2016-ban. Köszönet minden érintettnek!

Dr. Pásti György, SZIE Borászati Tanszék, Vintage koordinátor