VIDEÓTÁR

Tanulj a Soósban!

Nagyon várja képzéseire a jelentkezőket a Soós István Borászati Technikum és Szakképző Iskola. Orbán Gergely szakmai igazgatóhelyettessel beszélgettünk az iskola és a Tangazdaság tavalyi évéről.

Földesi Gyula: A valódi érintettek, a diákok várják már a vizsgákat (Hír TV -2020. május 2., szombat 19:55)

VÁLTOZIK A SZAKKÉPZÉSI RENDSZER (Hír TV - 2020. február 5., szerda 19:03)

Földesi Gyula, a Soós István Borászati és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola igazgatója a változó szakképzési rendszerről beszélt. Elmondta egy régi rendszer köszön vissza, ami szerint technikum és szakképző iskola van. A szakember elmondta, az látszik, hogy mindenki a gimnáziumban gondolja a jövője megalapozását, pedig egyre nagyobb igény van arra, hogy olyan gyakorlati szakembereket foglalkoztassanak, akik tudnak olyan feladatokat elvégezni, amikből egyre nagyobb a hiány.

Borászkodás (Hír TV - 2019. augusztus 30., péntek 15:25)

Megnézzük, hogy mi újság a kéknyelű, a cabernet és a rizling világában, kicsit elveszünk a borok között Földesi Gyula, a Soós István Borászati és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola igazgatójával.

Csemege- vagy borszőlő? - Magyarország világhatalom lehetne a termesztésben

Iskolapad 2018.11.28-i adás (14:40 perctől)

Magyar gazda 2018.09.10-i adás